Profesyonel Organizasyonlar

Organizasyonlar

Profesyonel Organizasyonlar

Profesyonel Ekip

Rüya Düğünlerin Mekanı

Düğün Organizasyonu

Düğün, çiftlerin birbirlerine olan sevgi ve bağlılıklarını tüm dünyaya ilan ettikleri özel bir gün. Bu anlamlı günü ölümsüzleştirmek ve unutulmaz kılmak için ise doğru organizasyon ve uygun bir mekan seçimi oldukça önemlidir. İşte tam bu noktada, Elazığ’ın gözde mekanlarından biri olan Kral Sarayı Düğün Salonu devreye giriyor.

Özel Pasta Merasimi

Pasta ve Takı Merasimi

Düğün pastası kesimi, çiftlerin romantik anlarını taçlandıran bir ritüeldir. Kral Sarayı, özel pasta merasimi organizasyonları ile bu anı unutulmaz kılıyor. Aynı zamanda takı merasimi de, sevdiklerinizle paylaştığınız duygusal bir an olacak..

Müzikle dolu bir gece

Orkestra, Davul-Zurna

Düğününüzü renklendirmek, davetlilerinizi coşturmak için Kral Sarayı, tecrübeli orkestra grupları ve geleneksel müziğin ritmini taşıyan davul-zurna ekipleriyle işbirliği yapıyor. Müzikle dolu bir gece, eğlencenin doruklarına çıkmanızı sağlıyor.

Telefon Rezervasyonu

Düğün hazırlıklarınızı kolaylaştırmak için telefon rezervasyonu hizmetimizle sizlere sadece bir telefon kadar yakınız. Tarihlerinizi ayırtın ve hayalinizdeki düğünü planlamaya başlayın.

Düğün Müziği

Kral Sarayı’nda düğününüzü unutulmaz kılacak canlı müzik seçenekleriyle romantizmin doruklarına çıkın. Seçtiğiniz müzikle dans ederken, aşkınızın ritmiyle bütünleşin.

Resim ve Video Çekimleri

Anılarınızı Sonsuza Dek Saklayın! Özel gününüzü ölümsüzleştirmek için profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibimizle tanışın. Her anı, her gülümseme ve her dokunuş, uzman ekibimiz tarafından özenle yakalansın.

Düğün Yemeği

Lezzet Şöleniyle Düğününüzü Taçlandırın! Kral Sarayı’nın şefleri, düğününüz için özel olarak hazırladıkları menü ile damak zevkinizi şımartacak. Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir akşam yemeği deneyimi yaşayın..

GALERİMİZ

Anılarımız

Error: Error validating access token: Session has expired on Friday, 15-Mar-24 00:39:44 PDT. The current time is Monday, 22-Jul-24 13:47:44 PDT.

Aşkınızı Kutlayalım